Dr Ewelina Stobiecka

radca prawny

Od kilkunastu lat wspieram przedsiębiorców w rozwiązywaniu sporów gospodarczych w sądzie i poza nim. Występuję zarówno w roli pełnomocnika, negocjatora jak i mediatora...
[Więcej >>>]

Rozwiąż swój spór

Mediacje z perspektywy polsko – francuskiej

Ewelina Stobiecka09 lutego 2022Komentarze (0)

Kolejna odsłona rozmów o mediacji, tym razem z perspektywy polsko – francuskiej.

Zapraszam do wysłuchania i poznania doświadczeń Pana Frederic Petit, mediatora francuskiego, deputowanego do parlamentu we Francji. Szukamy odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

  1. Czy przedsiębiorcy francuscy chętnie mediują. Jak się rozwijają mediacje we Francji?
  2. Czy są jakieś obszary, branże we Francji, które szczególnie chętnie wykorzystują mediacje gospodarcze? Czy pandemia dodatkowo zmieniła to podejście w jakikolwiek sposób?
  3. Mediacja jako sposób ułożenia relacji biznesowych na przyszłość. Te i inne korzyści wynikające z zastosowania mediacji gospodarczej.
  4. Czas mediacji… bo czas to pieniądz.
  5. Język mediacji jako ważne narzędzie w mediacjach międzynarodowych. Czy to jest istotny faktor w mediacjach polsko-francuskich?
  6. Rola prawników w mediacji gospodarczej.
  7. Czy doświadczenie branżowe jest istotnym elementem wykształcenia mediatora?

 

Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci rozwiązać spór w biznesie, zapraszam do kontaktu:

tel.: +48 669 73 79 79e-mail: e.stobiecka@taylorwessing.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez dr Ewelinę Stobiecką Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest dr Ewelina Stobiecka z siedzibą przy ul. Mokotowskiej 1 w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e.stobiecka@taylorwessing.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: